CNBlue
 
فروشگاه اینترنتی و عکس ، مطالب خواندنی ،اس ام اس ، ترفند و....

 

رضا ضراب ، ايراني الاصل اهل تبريز و تاجر ايراني با ابرو گوندش ازدواج كرد . گفته مي شود اين ازدواج از همه بيشتر باعث ناراحتي مدير سايت فارسی ابرو گوندش در ایران شده است .

 

              

موضوع از آنجايي آغاز شد كه mega magazine هاي تركيه چند وقت پيش ، قبل از اين ماجرا ها از رضا ضراب و ابرو گوندش تصاويري پخش كرد كه تاريخ آن بر ميگردد به حدودا 3 ماه پيش كه اصلا توجهي به آن نشد ! كانال استار كه با صراحت كامل و زير نويس زرد رنگ رضا ضراب را تاجر ايراني خطاب كرد نيز در مورد ارتباط دوستانه او با ابرو پرداخت . نكته حائز اهميت اين است كه تا به حال ديده نشده رضا ضراب بصورت مجزا با خبرنگاران صحبتي كند و در مورد درستي يا نادرستي اين خبر ها نيز مطلبي را عنوان كند اما چيزي كه به خوبي مشخص است اينست كه اين دو بارها و بارها با يكديگر در مراسم هاي رسمي و غير رسمي همراه يكديگر بوده اند . بعد از شنیده شدن خبر اینکه امراه از یک دختر ایرانی به نام شادی سهند خوشش آمده و میخواهد با او ازدواج کند ایبار ابرو دیگر رسما با یک پسر ایرانی ازدواج کرد و مراسم عقد کنان بصورت علنی به دور از چشم رسانه ها برگزار کرد و تمام خوانندگان را دعوت کرد .

 

              

 

بعد از چند وقت دوباره طبق خبری که چند شب پيش در برنامه  mega magazin  از کانال star  پخش شد ، عنوان شد که رضا ضراب همان آقايي است که نامش جدیدا با ابرو گوندش  گفته مي شود كه دوست ايراني ابرو گوندش است که با وی ازدواج کرده است .

 

 

 

به همين راحتي ابرو عروس ايرانيها شد ...

 

ابرو گوندش که بالاخره در سال 2010 با دوست پسر ایرانی اش که از سال 2009 با او آشنا شده بود یعنی رضا ضراب، تاجر ثروتمند تبریزی مقیم استانبول ازدواج کرد. این ازدواج طی یک مراسم پنهانی و تنها با حضور نزدیکان در استانبول صورت گرفت . ابرو گوندش در این مدت طولانی که با رضا ضراب بود بالاخره اعتراف کرد و خبر ازدواجش با رضا ضراب را شرح داد و گفت من با رضا ضراب یک ساله که هستم و همچنین در بین خانواده مان به رسمیت ازدواج کردیم و از کسانی که در کنار ما بودند تشکر میکنم . طبق گفته های ابرو او هفته ی پیش بصورت علنی عقد کرده و در روز کنسرتش این خبر را به خبرنگاران اعلام کرده و گفته شاهدین ازدواجشان خانواده شان بوده اند .

 

Şarkıcı Ebru Gündeş ile İranlı işadamı Reza Zarrab'ın bir yıllık beraberliği, nikâh masasına taşındı. Çift, birkaç gün önce sessiz sedasız evlendi. SABAH'ın geçen hafta "Her an sürpriz yapıp evlenebilirler" haberi de gerçekleşmiş oldu. Sessizce nikâh işlemlerini başlatan çift, Kemerburgaz'da birlikte yaşadıkları evde nikâh masasına oturdu. Sadece 6 kişinin katıldığı nikâh töreninde Ebru Gündeş gelinlik giymedi, beyaz sade bir kıyafet tercih etti. Hafta sonu Kıbrıs ve Ankara'da sahne çalışması olan Gündeş, hafta başı genç eşiyle birlikte üç günlük balayı tatiline çıkacak. Üçüncü kez nikâh masasına oturan Ebru Gündeş, ilk evliliğini ünlü olmadan önce 16 yaşında yapmış, ikinci evliliğinde ise Avukat Ömer Durak ile nikâh masasına oturmuştu


 

در خبر آمده كه ابرو  در خانه و  تنها با تعداد 6 نفر از آشنایان نزديك ازدواج كرد . ابرو به جای لباس عروس يك لباس سفيد رو ترجيح داده بود و آخر هفته 3 روز  با رضا به تعطيلات خواهد رفت. ابرو سومين بار ازدواج ميكنه اولين ازدواج در سن 16 سالگي بوده بعد  دومين بار با وكيل ازدواج كرد واين  براي سومين بار است  كه ازدواج ميكند و به همين راحتي ابرو عروس ايرانيها شد.

 

 

اينم منبع خبر : روزنامه صبح ترکیه

شما اجازه دیدن لینک را ندارید.
براي نمايش لينك ها بايد عضو باشيد. براي ثبت نام عضويت را انتخاب كنيد

 

 

               

 

حالا كل اين مسائل يك طرف ، بحث هاي پيرامون رضا ضراب از طرف ديگر توجه مردم علي الخصوص ايران را به خود توجه كرده است و در آينده پس از انتشار اين خبر ها نيز بيشتر به خود جلب خواهد كرد . آنهم اينست كه مردم تركيه به رضا ضراب حساسيت زيادي پيدا كرده اند و به دليل اهميت موضوع و ازدواج يك پسر ايراني با ابرو ، نيز مردم تركيه به نوعي نسبت به اين عمل واكنش نشان داده و به اصطلاح حسودي مي كنند به اين صورت كه آنها معتقدند كه رضا ضراب ايراني نيست بلكه به عقيده آنها رضا ضراب اذربایجانی هست و دليل آن را مشهور بودن رضا ضراب در باكو و تهيه شعرهاي آلبوم جديد گونل (گونل كه اصالتا آذربايجاني است) مي دانند .

 

               


 

البته پر واضح است كه رضا ضراب ايراني است و بهترين دليل آن را ميتوان ابتدا نام و نام خانوادگي وي و همچنين چهره ايراني الاصل وي و همچنين پدر و مادر وي در ايران دانست كه اصلا نياز به گفتن ندارد . چهره اش هم كه مشخص است كه ايراني است .

 

                 


 

به گزارش سايت فارسي محسون كرمزيگول : رضا ضراب ایرانی و متولد تبریز است و آقا رضا متولد سال 1362 است و هم اكنون 27 سال دارد و در زمان جنگ خانواده ضراب به دوبی رفته و رضا پسر کوچک خانواده در ترکیه مانده و آنجا به فعالیت می پردازد كه پس از چند سال پدر رضا ضراب پس از بازگشت به ايران نيز کارخانه فولاد سازی تاسيس ميكند . اين كارخانه هم اكنون به نام حسين ضراب ، پدر رضا ضراب است و همچنان به فعاليت خود ادامه مي دهد . مدير عامل اين كارخانه حسين ضراب و رئيس هيئت مديره كارخانه نير رضا ضراب است . آگهی تاسیس کارخانه كلا بنام خانواده ضراب می باشد . خانواده رضا ضراب يك خانواده كاملا مذهبي و مومن هستند و كل اعضاي خانواده پيرامون شغل تجارت كم و بيش فعاليت داشته اند كه از جمله فعاليت هاي پدر رضا ضراب را ميتوان : شركت بين المللي واردات و صادرات ، كشتيراني (در استانبول تركيه) ، کارخانه فولاد سازی (در تیکمه داش آذربایجان شرقی) ، صرافي (در دبي) و خلاصه تجارت بين كشور ايران با كشورهاي همسايه دانست كه همين امر باعث مي شود كه از رضا ضراب هم يك تاجر ساخته شود . لازم به ذكر است كه خود رضا ضراب هم اكنون ، یک شرکت تجاری بزرگ با عنوان کارخانه کشتی سازی رویال در استانبول ترکیه دارد كه در اصل متعلق به پدرش است و چند سالی است که در ترکیه و در استانبول زندگی ميكند به عنوان تاجر ايراني در تركيه فعاليت مي كند .

 

 

لینک مشخصات کارخانه فولادسازی پدر رضا ضراب در تیکمه داش آذربایجان شرقی :

 

 

شما اجازه دیدن لینک را ندارید.
براي نمايش لينك ها بايد عضو باشيد. براي ثبت نام عضويت را انتخاب كنيد
www.rooznamehrasmi.ir/Detail.asp?CurPage=10&isParent=&Level=&CategoryID=&NewsID=918961852196586پدر رضا ضراب كه پدر يك خانواده اصيل ايراني است ، به نوعي ازدواج پسرش با ابرو را مناسب نميديد و به دليل مسائل عرفي ابرو را عروس مناسبي براي خانواده نمي دانست اما مادر رضا ضراب در تماس تلفني با ابرو رضايت خودش را اعلام كرد و براي ابرو و پسرش آرزوي خوشبختي كرد و به دنبال آن پدر رضا ضراب هم موافت خود را اعلام كرد و بدين ترتيب در مراسم عقد ابرو و پسرشان شركت كردند . در اين بين سيبل جان هم ازدواج ابرو را با رضا ضراب تبريك گفت و براي ابرو آروزوي بچه دار شدن كرد و به او هدايايي هم داد ! ابرو  و رضا در خانه اي  که در Kemerburgaz قرار دارد قرار است با هم زندگی کنند كه این خانه را هر ماه 10 bin TL اجاره کردند و همچنين یک سری تغییرات در خانه داده  شد كه 100 bin TL بابت این تغییرات خرج شده  است.

 


                 

 

                 

 

 

طبق تحقيقاتي كه انجام شد اين اطمينان حاصل گرديد كه شعرهاي آلبوم جديد گونل را همين رضا ضراب ايراني ساخته است اما ساخت آهنگهای گونل و يا شعرهاي آلبوم جديد او دلیل بر اين نميشود که وي ایرانی نیست و آذربايجاني است . البته مسائل حاشيه اي زيادي هم در مورد رضا ضراب به وجود امده كه رضا ضراب از 17 سالگي با گونل دوست بوده كه صحت آن را تاييد نميكنيم به اين دليل كه با اين احتساب يعني گونل 13 ساله بوده كه با رضا ضراب دوست بوده كه از نظر ما توجيه منطقي ندارد . در تحليل هاي خود سايتهاي مختلف تركيه آمده است كه رضا ضراب ايراني است . اما براي علاقه مندان به ابرو شايد جالب باشه كه چرا خود رضا ضراب صراحتا اعلام نميكنه اهل كجاست ؟!! چرا نميگه كه ايرانيه تا ايرانيها هم در خوشحالي اون سهيم باشند ؟!! علت اصلي كه رضا خودش را از خبرنگارها مخفي ميكنه اينه كه بخاطر اینکه مشکلی برايش در ايران بوجود نیاد خودش را از خبرنگاران و دوربين هاي خبري دور مي كند .

 

 

در جديدترين گزارش mega magzin  آمده است که ابرو در ایران طرفدارهای زیادی دارد و رضا هم یکی از طرفدارهای ایرانی ابرو بوده است ، بنظر ميرسد اين عامل باعث شده كه مدير سايت فارسي ابروگوندش از وي دلخور گردد . آقاي علي عليپور كه يكي از همكاران ماست و مديريت سايت فارسي ابرو گوندش را در ايران بر عهده دارد و تا كنون فعاليت هاي موثري براي وي در ايران انجام داده است و نيز بارها و بارها با ابرو گوندش ملاقات حضوري داشته است و با وي گفتگو هايي داشته و عكس شخصي هم داشته است نيز بنظر ميرسد از ابرو گوندش دلخور گرديده است .

 

علي عليپور كه زحمات زيادي براي ابرو كشيده است بار پيش به دليل برخي مسائل كه نياز به بازگو كردن نيست نيز از زمان ازدواج ابرو گوندش با عثمان تاركر نيز شديدا از وي انتقاد كرده  و عنوان كرده بود كه ديگر براي وي فعاليت انجام نخواهد داد و ناراحتي خود را در قالب نامه به صدف ، منيجر و يا همان مدير برنامه هاي ابرو فرستاده بود و ابروگوندش رسما بابت دلخوري پيش آمده عذرخواهي كرده بود و نامه اي را با دست خط خود براي علي عليپور فرستاد و به نوعي اين دلخوري را از بين برد . بايد ديد اينبار چه اتفاقي خواهد افتاد ؟!!

 

 

منبع خبر : سایت فارسی محسون کرمزیگول در ایران

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ جمعه یکم مرداد ۱۳۸۹ توسط مقیاس
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
  • دانلود فیلم
  • دانلود نرم افزار
  • قالب وبلاگ